Neteller został stworzony w 1999 roku i wraz z portfelami online Skrill i PayPal, obecnie dominuje w swoim segmencie. Neteller jest szczególnie silny za granicą i można z niego korzystać już w ponad 200 krajach. Nie powinno się więc zdarzyć, że napotkasz jakieś znaczące problemy podczas używania go gdziekolwiek.

Zakładanie konta Neteller

Podobnie jak konkurencja, Neteller jest zbudowany na prostocie. Zapisanie się jest wygodne i szybkie. Po wypełnieniu formularza online ze swoimi danymi osobowymi, należy zweryfikować swoją tożsamość, aby móc korzystać ze wszystkich usług bez żadnych istotnych ograniczeń. Do weryfikacji potrzebny jest jeden dokument tożsamości i jeden dokument, który pokazuje Twój adres. Na przykład, można użyć dowodu osobistego, prawa jazdy lub paszportu, a następnie rachunku za prąd lub telefon komórkowy. Proces weryfikacji tożsamości nie powinien trwać dłużej niż 24 godziny. Następnie Neteller zweryfikuje Twoje konto bankowe. Wyśle Ci niewielką kwotę, której wysokość musisz potwierdzić w odpowiednim oknie. Zaraz po tym weryfikacja jest zakończona.

Przelewy finansowe za pomocą e-portfela Neteller

Neteller

Podobnie jak Skrill, Neteller jest regulowany przez FCA, brytyjski organ regulacyjny, i podlega zarówno prawu brytyjskiemu, jak i europejskiemu. Dlatego jest bezpieczny w użyciu i nie ma powodu, aby martwić się o utratę pieniędzy.

Możesz wpłacić pieniądze na swoje konto Neteller na kilka sposobów. Do dyspozycji jest przelew bankowy, karta kredytowa lub debetowa, Visa, MasterCard, Visa Electron i Maestro. Możesz również doładować swój kredyt poprzez Paysafecard lub Trustpay.

Jeśli chodzi o wypłaty, ponownie możesz użyć przelewu bankowego, ale zajmie to od 3 do 5 dni, możesz również spróbować czeku. Tutaj jednak na pieniądze czeka się od 14 do 30 dni. Wypłaty z bankomatów są również łatwe, ale możesz to zrobić tylko 2 razy dziennie i tylko do kwoty $750. Jednakże, wypłata musi wynosić co najmniej 20 $.

Wspomnieliśmy już, że Neteller zbudował swoją nazwę na kasynach i zakładach sportowych. W początkowym okresie działalności stanowiły one do 85% jej działalności. To połączenie działa nawet teraz. Przelewy z Netellera do kasyna są błyskawiczne i co ważne, są wolne od opłat. Kasyna online nie przerzucają na Ciebie kosztów prawnych. Przejście w drugą stronę jest również bezproblemowe, z tą różnicą, że na pieniądze czeka się od 2 do około 72 godzin. Jednak większość kasyn pozwala tylko na wypłaty z konta Neteller, które zostało już zdeponowane.

Opłaty i limity

W przypadku Neteller nie da się całkowicie uniknąć opłat. Oczywiście serwis ten stara się również, abyś jak najwięcej obracał pieniędzmi za jego pośrednictwem i pobiera odpowiednie opłaty za inne metody. Przy wpłacie, niezależnie od tego, który sposób wybierzesz, zapłacisz 2,5% od wpłaconej kwoty. Dodatkowo, przelewy do niektórych serwisów takich jak Skrill, Paysafecard, TrustPay, Bitcoin są ograniczone do ustalonej kwoty depozytu.

Zapłacisz również za wypłaty. Płacisz 7,50 EUR za wypłaty bankowe oraz 1,75% opłaty za wypłatę z bankomatu przy użyciu karty Neteller. Oczywiście możesz również wysłać pieniądze na inne konto Neteller, jak również na adres e-mail, na którym konto nie zostało jeszcze założone (jeśli nie zarejestrujesz tego adresu e-mail w Neteller do określonego czasu, pieniądze zostaną zwrócone nadawcy). Obecnie jest ona bezpłatna, ale pobierana jest standardowa opłata w wysokości 1,9%.

Kartę płatniczą Net+ możesz wykorzystać również podczas korzystania z usług NETELLER. Musisz mieć zweryfikowane konto, aby go otrzymać. Obecnie można nim płacić w 8 walutach świata: EUR, GPB, USD, JPY, AUD, DKK, CAD, SEK. Przy płatności można skorzystać z najkorzystniejszego kursu wymiany.

Jeśli chodzi o limity, to są one tak samo standardowe jak u konkurencji. Jeśli nie masz zweryfikowanego konta, możesz wysłać maksymalnie 75$. Jeśli zweryfikujesz swoje konto i wyślesz pieniądze na swoje lub inne konto, limit wynosi 3700 dollars. Jeśli jednak jest to niezaufana osoba lub niezweryfikowane konto, limit wynosi 225$. Wyjątek stanowią konta VIP, gdzie limity są znacznie wyższe, obecnie sięgają nawet 50 000 EUR.

Zalety Neteller

Neteller
  • depozyty w czasie rzeczywistym;
  • Aplikacja mobilna wysokiej jakości;
  • Program VIP;
  • Bezpieczeństwo – regulowane przez rząd Wielkiej Brytanii;
  • własna karta płatnicza w 8 walutach;
  • Wady Neteller;
  • Nie posiada lub słowackiej lokalizacji strony;
  • opłaty od wpłat i wypłat.
Leave a Comment on Płatności w kasynie online przez Neteller

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *